Фото: Чернігівський обласний ТЦК та СП (ілюстративне фото) У ТЦК існує дефіцит як цивільних, так і військових працівників
Якщо порівнювати з 2022 роком, то штат ТЦК збільшився за рахунок введення рот охорони в кожному підрозділі.
Наразі є некомплект в Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, як цивільних, так й військових. Про це заявив начальник групи комунікацій Сумського обласного ТЦК та СП Олександр Бондаренко в ефірі телемарафону в п’ятницю, 15 листопада. “Зараз є некомплект в ТЦК, як цивільних, так й військових. Якщо порівнювати з 2022 роком, то штат ТЦК збільшився за рахунок введення рот охорони в кожному підрозділі”, – сказав він. Бондаренко зазначив, що якщо спочатку це були мобілізовані, придатні до військової служби люди, то з часом коли формувалися підрозділи, проходила ротація до ТЦК з бойових частин переводилися хлопці після поранень, після контузій, тобто не придатні для служби в бойових підрозділах і саме вони займали посаду в ротах охорони, а хлопці, які придатні до служби йшли в бойові підрозділи.
Нагадаємо, за даними Міноборони, у ТЦК працює 36 тисяч осіб. Серед працівників ТЦК – тисячі цивільних осіб і жінок, а також обмежено придатні.
У Верховній Раді пропонують розформувати ТЦК, створивши з їхніх працівників понад 10 бригад для виконання бойових завдань на фронті. У ТЦК розповіли, чому не можна формувати підрозділи з їхніх співробітників.
Залиште відповідь