РФ втратила 90% особового складу під час наступу на Харківщину – ЗСУ

РФ втратила 90% особового складу під час наступу на Харківщину - ЗСУ

Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook Росія під час наступу на Харківщину втратила понад 90% особового складу

Станом на початок липня Росія втратила 2939 осіб вбитими та 6509 пораненими на Харківському напрямку.

За два місяці наступу на Харківську область російська армія втратила на цьому напрямку 91% особового складу. Про це повідомив заступник командира оперативно-тактичного угруповання Харків Віктор Солімчук, передає Армія Inform в середу, 10 липня.
  За його словами, станом на початок липня Росія втратила 2939 осіб вбитими та 6509 пораненими на Харківському напрямку. Ще 45 окупантів здалися у полон.   “Тобто орієнтовні втрати противника на нашому напрямку складають приблизно 91%”, – сказав Солімчук.   За цей період росіяни вже втратили більшу частину своєї 138 мотострілецької бригади у Вовчанську, а також зазнали значних втрат у 83 та 157 танкових полках.
  Крім того, 83 десантно-штурмова бригада постійно зазнає втрат, інколи втрачаючи по кількадесят осіб на добу, що підтверджується як полоненими, так і радіоперехопленнями.

Проте військовий наголосив, що росіяни мають досить серйозний наступальний потенціал. Окупанти перегруповуються, готують штурмові групи в тилу й відновлюють сили та логістику.

Нагадаємо, минулої доби ЗСУ ліквідували 1100 окупантів. З початку повномасштабного вторгнення в Україну армія Росії втратила 554 510 осіб.

За два тижні спецпризначенці СБУ ліквідували сотні росіян та знищили десятки одиниць ворожої техніки.

Джерело