Чи варто слідувати цьому імпульсу?
Чому виникає бажання написати колишньому?
Причин вистачає. Прийшли додому, відкрили пляшечку вина, засумували, погортали ваші з ним фотографії, а тут ще й дощ за вікном… Усе дуже налаштовує на те, щоб вотсапнути: «Як справи?», інформує Ukr.Media.
За статистикою, повідомлення колишнім надсилають найчастіше під впливом алкоголю, коли ви в розпатланих почуттях, або просто від нудьги.
Ще одна поширена причина — бажання потішити самолюбство: «Він миттєво відповів: значить досі кохає — яка ж я класна». З одного боку, в цьому немає нічого кримінального. А з іншого, є безліч шляхетніших способів самоствердитися: наприклад, можна розбити серце новому чоловікові, а колишній — все одно вже підкорена вершина, він достатньо від вас натерпівся, відпустіть його нарешті.
Коли можна написати колишньому?
Відповідь очевидна: тільки в тому разі, якщо ви хочете, щоб колишній знову став нинішнім. Не в сенсі прибіг розважити вас цим вільним вечором, а щоб ви відновили стосунки.
Якщо дійсно сумуєте і відчуваєте почуття — дерзайте, не чекайте першого кроку з його боку. Найстрашніше, що може трапитися, він не відповість або відповість відмовою. Але для вас нічого не зміниться: його і зараз немає поруч. І так: можна випити для хоробрості келишок вина.
Коли писати колишньому протипоказано?
Є кілька ситуацій, у яких буде дуже важко стриматися. Але доведеться: ви ж вихована розумна людина.
Ситуація перша: ви дізналися, що в нього з'явилася нова дівчина, і вас так і підмиває обсипати її «компліментами». Утримайтеся: ваша бурхлива реакція лише виявить, що ви все ще не пережили розрив (на відміну від нього).
Ситуація друга: ви все ще сердитеся на нього і склали чергове полотно образ. Не надсилайте! Усе вже в минулому: ви розлучилися.
Краще видаліть усі чати, заблокуйте його номер і живіть сьогоденням. А то він відповість, ви напишете ще, і вся тяганина знову відновиться.
Ситуація третя: ви посварилися з нинішнім хлопцем і вас потрібно втішити. Руки геть від айфона! Це знову ваше самолюбство.
Залиште відповідь